Telefona remonts Rīgā ar garantiju

Mēs strādājam vairāk nekā 11 gadus Lietuvas tirgū un esam palīdzējuši vairāk nekā 1111 klientiem.

Mūsu klientu atsauksmes
 • 4

 • 3

 • 2

 • 1

?>

Mobilo tālruņu remonts ir viens no mūsdienu izplatītākajiem pakalpojumiem. Šodien ikviena rīcībā ir šāda tehnika. Jebkura kļūme var izraisīt nepareizu ierīces darbību, tāpēc tās ir jārisina ātri un efektīvi. Mūsu meistariem ir daudzu gadu pieredze šajā jomā, tāpēc viņi visu atrisinās ātri un par klientiem pieņemamu cenu.

Biežākie iemesli, kāpēc lietotāji sazinās ar servisa centru, ir šādi:

 • Tālruņa ekrāna remonts ir nepieciešams pēc kritiena vai mehāniskiem bojājumiem. Saplīsis stikls vai displejs var ne tikai pasliktināt ekrāna redzamību, bet arī ietekmēt sensora darbību un attēlu un video attēlošanu.
 • Bojātu korpusu var būt nepieciešams iztaisnot. Meistari atgriezīs tālruņa iepriekšējo izskatu, un tas atkal darbosies kā jauns.
 • Akumulatora bojājumi. Akumulatora nolietojums var būt gan radies likumsakarīgi ilga kalpošanas laika rezultātā, gan dažādu bojājumu vai saskares ar mitrumu dēļ.

Ir arī gadījumi, kad visi elementi tiek bojāti vienlaikus. Tādos gadījumos nekā nevarat iztikt bez visaptverošas diagnostikas. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas, servisa centra speciālisti varēs noteikt jebkādus bojājumu cēloņus un veikt kvalitatīvu remontu.

Mobilo tālruņu remonts un apkope

Mobilo tālruņu profesionālā diagnostika ietver vairāku procesu secīgu izpildi, kas nepieciešamas tehnikas darbības atjaunošanas procesā. Atkarībā no ierīces zīmola, tā var būt ar noteiktu operētājsistēmu un konstrukcijas īpatnībām. Ar pareizu diagnostiku iespējams identificēt visas problēmas un darbības traucējumus ierīcē, kas ļaus ne tikai laicīgi konstatēt iespējamu bojājumu, bet arī ietaupīt naudu remonta izdevumos.

Mobilā tālruņa profesionālas diagnostikas ilgums var būt atšķirīgs, jo inženieri savā darbā izmanto dažāda veida programmatūras testus un jaunāko tehnoloģiju ierīces. Šāda pakalpojuma izmaksas vienmēr ir iekļautas pašā iekārtas remonta cenā.

Telefona remonts Rīgā

Servisa centrs remontē mobilos tālruņus ar šādām problēmām:

 • saplīsis displeja modulis vai tā daļas;
 • bojāts akumulators;
 • nedarbojas skaļruņi un mikrofons;
 • problēmas ar ierīces portiem;
 • nestrādājošas pogas;
 • deformēts telefona korpuss;
 • problēmas ar programmatūru u.c.

Uzņēmumam vienmēr ir pieejamas nepieciešamās rezerves daļas, kas var būt nepieciešamas dažāda veida mobilajām ierīcēm. Pabeidzot atjaunošanas darbus, nomainītajām detaļām tiks izsniegta garantija.

Kad tālruņi tiek nogādāti remontdarbnīcā Rīgā?

Ja visbiežāk sastopamie bojājumi jau ir izprasti, jāanalizē šādu situāciju cēloņi. Papildus mehāniskiem bojājumiem un aprīkojuma pieliešanai, tālruņi var salūzt citu iemeslu dēļ. Katrs atsevišķs gadījums vispirms noteikti būs jākonstatē un tikai pēc tam tiks veikts remonts.

Ekrāna korpuss un stikls ir pirmie, kas cieš no mehāniskiem bojājumiem. Ja displejā ir izveidojusies plaisa, pastāv risks, ka viedtālrunis pārstās reaģēt uz lietotāja komandām. Attēli var kļūt nepilnīgi vai parādīties ar plankumiem un svītrām. Nevajadzētu  ilgstoši turpināt darbu ar šādu tehniku, jo pat neliela plaisa vēlāk var izraisīt visa displeja moduļa darbības pasliktināšanos.

Tālruņa remonts ar iekšēji bojātām šleifēm speciālistiem nav problēma. Meistari, izmantojot lodēšanas staciju vai pilnīgu šleifes nomaiņu, varēs atjaunot ierīces darbību. Tā nekarsīs un atkal veiks visas savas funkcijas, tāpat kā iepriekš.

Putekļi un netīrumi, kas nokļūst mobilajā tālrunī, arī var izraisīt darbības traucējumus. Dažu priekšmetu sīkas daļiņas var iekļūt portos, kas novedīs pie to bojājumiem un aprīkojuma pārkaršanas. Apkopes procesa laikā ierīce tiks izjaukta, un, izmantojot īpašu tehnoloģiju, tā tiks iztīrīta no visām nevajadzīgajām priekšmetu daļiņām.

Ja tālrunis nokļūst ūdenī vai šķidrums tiek izliets uz pašas ierīces, vienmēr jāzina kā rīkoties. Eksperti iesaka nekavējoties izslēgt viedtālruni un, ja iespējams, izņemt no tā akumulatoru. Lai ātri atjaunotu savas ierīces darbspēju, ar remontu vilcināties nedrīkst. Ūdens var izraisīt dažādus bojājumus, tostarp portos, skaļrunī, procesorā un daudzus citus. Remonta laikā tālrunis tiks žāvēts, un visas bojātās iekārtas daļas un detaļas tiks aizstātas ar jaunām.

Telefonu servisa centrs

Mūsu galvenie un pieprasītākie pakalpojumi ir dažādu zīmolu mobilo tālruņu problēmu novēršana. Mūsu speciālistu plašā pieredze ļauj viegli un ātri konstatēt visus darbības traucējumus un to iemeslus. Mēs veicam arī ierīču profilaktiskās pārbaudes un tīrīšanu, lai laicīgi novērstu bojājumus un ātrāk to salabotu. Nav ieteicams pašiem mēģināt labot ierīci, jo šādu mēģinājumu rezultāts var būt dārgāks remonts un lielāki sarežģījumi.

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept