iPad 3 remonts Rīgā

Работаем уже более 11 лет на рынке Литвы и помогли уже более 1111 клиентам.

Прайс-лист

Услуга Цены Гарантия

Kāpēc izvēlēties mūs?

1

Profesionāļi ar 8 gadu pieredzi

1

1

1

1

1

1

Отзывы наших клиентов

  • 4

  • 3

  • 2

  • 1

iPad 3 tipa planšetdatoriem, ir uzlabots un jaudīgs procesors, kas atbalsta 4G tehnoloģijas. Pateicoties plašajām tehnoloģiju iespējām, cilvēks pastāvīgi ņem ierīci sev līdzi jebkurā laikā un vietā, tāpēc var rasties daži neparedzēti apstākļi un nepatīkamas situācijas. Šajā gadījumā jums būs jāatrod labs serviss, kas ātri un efektīvi salabos Apple iPad 3. Par biežākajiem bojājumu cēloņi tiek uzskatīta ierīču apliešana, mehāniski bojājumi, zemas kvalitātes programmu ielāde, dažādu neoriģinālu lādētāju izmantošanu u.c.

IPad 3 remonts Rīgā

Planšetdatoru ražošanas procesā ražotājs to nevarēja papildināt ar triecienizturīgu ekrānu, tāpēc iPad 3 stikla remonts un nomaiņa šodien ir viens no populārākajiem un pieprasītākajiem pakalpojumiem. Parasti eksperti nomaina stiklu, kad tas ticis bojāts kritiena vai neuzmanīgas apiešanās ar iekārtu dēļ. Visu displeja moduli var būt nepieciešams nomainīt ne tikai parādījušos skrāpējumu dēļ, bet arī vairāku citu iemeslu rezultātā:

  • Kad uz stikla parādās neatbilstoši fragmenti.
  • Displejs nereaģē uz pieskārieniem.
  • Ierīce pati sāk ieslēgties un izslēgties.
  • Nav attēla vai ekrānā parādās traucējumi.

Protams, šādi iemesli ne vienmēr var būt ekrāna bojājuma rezultāts, dažos gadījumos tas ir tālruņa kabeļa bojājums. Šajā gadījumā nebūs jāmaina stikls, bet jāveic visaptverošs iPad 3 remonts. Skārienekrāni tiek mainīti ne tikai ražošanas defekta vainas dēļ, bet arī banālas nepareizas vai neuzmanīgas apiešanās dēļ. Lai precīzi iegūtu datus par to, kas noticis ar planšetdatoru, eksperti veiks rūpīgu diagnostiku un tikai pēc tam uzsāks ierīces atjaunošanu vai remontu.

Meistaru rīcībā ir visas nepieciešamās detaļas un rezerves daļas, lai būtu iespējams veikt ātru un kvalitatīvu remontu. Speciālisti spēj noteikt visus bojājuma cēloņus, kā arī saprast, kādas metodes būs jāizmanto ierīces un tās darbības atjaunošanas procesā.

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept