iPad Air 2 remonts Rīgā

Работаем уже более 11 лет на рынке Литвы и помогли уже более 1111 клиентам.

Прайс-лист

Услуга Цены Гарантия

Kāpēc izvēlēties mūs?

1

Profesionāļi ar 8 gadu pieredzi

1

1

1

1

1

1

Отзывы наших клиентов

  • 4

  • 3

  • 2

  • 1

Otrās paaudzes iPad izceļas ar to, ka tiem ir jaudīgs saturs un ļoti kompakts izmērs. Izstrādātāji ir pārdomājuši neskaitāmas sīkas detaļas, lai izveidotu planšetdatoru, kas ir unikāls pēc kvalitātes un īpašībām un ir aktuāls jau daudzus gadus. Bet iPad 2 remonts joprojām var būt nepieciešams vairāku iemeslu dēļ, kurus aplūkosim tālāk.

IPad Air 2 remonta Rīgā īpatnības.

Jebkura tehnika, jo īpaši planšetdatori, cieš no stikla bojājumiem. Plīsums var notikt jebkuros apstākļos, ieskaitot krišanu un mehānisku triecienu. Plaisas uz stikla virsmas var traucēt ne tikai normālu skatīšanos, bet arī skārienekrāna reakcijas ātrumu uz dotajām komandām.

IPad Air 2 tālruņa displeja nomaiņa atšķiras ar to, ka tā ir visvienkāršākā un ar vispieņemamāko cenu, ja nekavē vēršanos servisa centrā. Meistari strādā tikai pēc rūpnīcas tehnoloģijām ar OCA plēvi, kas var ievērojami pagarināt paša planšetdatora kalpošanas laiku. Pēc šādas atjaunojošas procedūras attēls tiks pārraidīts spilgts un skaidrs, un sensora reakcija būs iespējami ātra un precīza.

IPad Air 2 skārienekrāna nomaiņu veic tikai pieredzējuši speciālisti, kuri saprot ierīces remonta īpatnības un nosacījumus. Stikla pārlīmēšanas laikā tehniķi var izmantot šādas ierīces:

  • vakuuma separators;
  • mediatoru komplekts;
  • laminētājs;
  • plastikāta ekrāna noņemšanas rīks;
  • barokamera;
  • vakuuma prese un tā tamlīdzi.

Neremontējiet  ierīces bez atbilstošas ​​apmācības un pieredzes, jo tas var izraisīt planšetdatora darbspējas pasliktināšanos.

iPad Air 2 displeja moduļa remonts Rīgā

IPad Air 2 displeja nomaiņa var būt nepieciešama dažādu iemeslu dēļ. Visbiežāk klienti sazinās ar servisa centru, kad ierīce pārstāj reaģēt uz pieskārienu sensoram. Bojājumi var parādīties pēc tehnikas apliešanas, sitieniem, kritiena laikā, kā arī nekvalificētas darbības pašā planšetdatorā.

Skārienekrāna nomaiņa iPad Air 2 notiek gandrīz pēc tādiem pašiem noteikumiem kā stikla maiņa. Mehānisko bojājumu procesā var rasties dažādas problēmas ar daļu darbību, ko var atrisināt tikai meistari. Plašāku informāciju par remonta izmaksām varēs uzzināt tikai pēc tam, kad būs veikta bojātās ierīces diagnostika.

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept