iPad 2018 remonts Rīgā

Работаем уже более 11 лет на рынке Литвы и помогли уже более 1111 клиентам.

Прайс-лист

Услуга Цены Гарантия

Kāpēc izvēlēties mūs?

1

Profesionāļi ar 8 gadu pieredzi

1

1

1

1

1

1

Отзывы наших клиентов

  • 4

  • 3

  • 2

  • 1

iPad 2018 planšete ir lieliska 6. paaudzes Apple tehnoloģija. Ierīcei ir aptuveni 10 collu displejs, kas lietotājiem ļauj ērti skatīties dažādus video un attēlus. Iekārta var sabojāties, tāpēc tādā gadījumā tā nekavējoties būs jānogādā servisa centrā, lai ātri atjaunotu tās darbību.

Kad iPad 6 ir jāmaina stikls?

Ja nepieciešama stikla nomaiņa, iPad 2018 tiek nogādāts servisa centrā diagnostikai. Šādas darbības laikā eksperti veic visaptverošu bojājumu pārbaudi, kā arī nosaka, vai ir vērts mainīt arī displeju. Lielākā daļa bojājumu rodas pēc neuzmanīgas rīcības ar ierīci, kas noved pie tās krišanas. Planšetdators pats par sevi ir liels, salīdzinot ar iPhone, tāpēc nomaiņas izmaksas būs lielākas.

Displeja bojājumu iemesli ir citi faktori, piemēram, detaļu nodilums vai jebkāda korpusa deformācija. Planšete sastāv no metāla rāmja, kas var būt neregulāras formas, kas nozīmē, ka korpusa iztaisnošanu var veikt tikai speciālisti. Meistari precīzi zina, kā visu izdarīt pareizi un efektīvi.

Kad vēl ir jāremontē iPad 2018?

Papildus displeja bojājumiem un stikla sasišanai, servisa centrā tehnika bieži tiek nogādāta ar šādām problēmām:

  • Bojāta akumulatora nomaiņa. Visbiežāk acīmredzamas pazīmes var būt iekārtas darbības traucējumi, ātra planšetes izlāde vai planšetdatora spontāna izslēgšanās. Tiklīdz klients sazināsies ar centru, tehniķi varēs diagnosticēt un, ja nepieciešams, nomainīt akumulatoru pret jaunu oriģinālu.
  • Bojāti iPad 2018 porti ir arī izplatīts iemesls, lai vērstos remonta centrā. Ierīce var pārstāt atpazīt šīs detaļas vai pārtraukt aprīkojuma uzlādi. Šajā gadījumā meistari piedāvās nomainīt savienotāju un izdarīs to ātri, jo noliktavā ir oriģinālās rezerves daļas, kuras nebūs ilgi jāgaida.
  • Galvenā slēdža nomaiņa arī var būt iemesls vērsties servisā. Parasti šī sistēmas poga var nereaģēt uz komandām biežas lietošanas vai nolietošanās dēļ. Arī citas planšetdatora pogas var tikt mehāniski bojātas, tad meistari tās ātri nomainīs un atjaunos iekārtas darbību.

Neatkarīgi no tā, vai nepieciešams nomainīt iPad 6 skārienekrānu vai citas planšetdatora daļas, uzņēmuma speciālisti noteikti visu izdarīs kvalitatīvi un sniegs garantiju.

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept