iPad Pro 11 remonts Rīgā

Работаем уже более 11 лет на рынке Литвы и помогли уже более 1111 клиентам.

Прайс-лист

Услуга Цены Гарантия

Kāpēc izvēlēties mūs?

1

Profesionāļi ar 8 gadu pieredzi

1

1

1

1

1

1

Отзывы наших клиентов

  • 4

  • 3

  • 2

  • 1

Apple ražotie planšetdatori ir populāri visā pasaulē. Šīs ierīces izceļas ar skaistu un stilīgu izskatu, kā arī labu kvalitāti. Ražotāji nemitīgi cenšas uzlabot savu produkciju, taču dažkārt iekārta tomēr var salūzt un var rasties nepieciešamība veikt iPad Pro 11 remontu Rīgā.

Bojājumi var rasties dažādu iemeslu dēļ, ieskaitot tos, kas  gadās pie nelieliem mehāniskiem bojājumiem ierīci aplejot, uzlādējot to ar vadiem, kas nav paredzēti šim nolūkam u. tml. Ja ar ierīci sāk notikt kaut kas nesaprotams, nekavējoties jāsazinās ar mūsu pārbaudīto servisa centru. Meistari ātri un efektīvi salabos jūsu iPad Pro 2018.

Pad Pro 11 stikla nomaiņa

Planšetdatoriem ir uzstādīts liels displejs, kam nepieciešama īpaša aizsardzība. Tieši iPad stikls ir ļoti trausls un bieži tiek bojāts. Ja radies stikla bojājums, planšetdatoru izmantot nedrīkst, jo ​​caur plaisām ierīcē var iekļūt putekļi un mitrums, kas padarīs to neaizsargātāku pret turpmākām problēmām. Remontējot iPad Pro ekrānu, speciālisti vienmēr izmanto tikai oriģinālās rezerves daļas, uz kurām nebūs ilgi jāgaida, un tajā pašā laikā tās palīdzēs atjaunot iekārtas normālu darbību.

Ja ekrānā pārstāj parādīties attēls, dažas līnijas pazūd vai sensors nereaģē uz komandām, speciālistiem nāksies veikt displeja moduļa maiņu. Ja vizuāli ir grūti noteikt dažus bojājumus, jums par to nav jāuztraucas, jo meistari noteikti veiks rūpīgu ierīces diagnostiku, lai saprastu, kāds ir problēmas cēlonis.

Kad vēl ir nepieciešamas iPad Pro 11 rezerves daļas?

Arī IPad var nonākt remontā dažādos gadījumos, visbiežāk ir nepieciešams nomainīt akumulatoru. Šī iekārtas daļa var sabojāties ne tikai tādēļ, ka tā ir nolietojusies, bet arī citos apstākļos. Īpaši bieži baterijas pārstāj darboties, jo lietotāji bieži uzlādē ierīces, izmantojot neoriģinālus uzlādes kabeļus.

Neatkarīgi no planšetdatoru darbības problēmām mūsu speciālisti veiks rūpīgu pārbaudi un noteiks, kā pareizi izpildīt remontu.

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept