iPhone 11 Pro remonts Rīgā

Работаем уже более 11 лет на рынке Литвы и помогли уже более 1111 клиентам.

Прайс-лист

Услуга Цены Гарантия

Kāpēc izvēlēties mūs?

1

Profesionāļi ar 8 gadu pieredzi

1

1

1

1

1

1

Отзывы наших клиентов

  • 4

  • 3

  • 2

  • 1

IPhones ir populāra tehnika, kas ir kļuvusi pieprasīta pircēju vidū. Ražotāji šādus tālruņus rada īpaši kvalitatīvus un praktiskus lietošanā, taču tajā pat laikā tie dažreiz var arī salūzt vai var rasties nepieciešamība nomainīt kādu detaļu.  Diemžēl pat vāciņi vai aizsargstikli nevar pasargāt šīs ierīces no mehāniskiem triecieniem vai kritieniem.

IPhone 11 Pro remonts un stikla nomaiņa

IPhone 11 Pro stikla maiņa ir viens no populārākajiem pakalpojumiem, ko klienti bieži pasūta. Pats process notiek saskaņā ar laminēšanas ar OCA plēves metodiku. Tas viss saglabās matricas darbību, kas nozīmē, ka attēla kvalitāte būs vienkārši izcila. Dažreiz var būt nepieciešams nomainīt arī iPhone 11 Pro displeju, process nav grūts, darot to profesionāļiem, taču nav ieteicams to mēģināt paveikt pašu spēkiem. Jāņem vērā, ka, veicot šādu darbu, pastāv risks vēl vairāk sabojāt ierīci, kas novedīs pie vēl lielākām problēmām turpmākā remonta.

Cik maksā iPhone 11 Pro stikla nomaiņa? Jāatzīmē, ka neveicot maiņu savlaicīgi, problēma var tikai palielināties, jo caur plaisām un bojājumiem tālrunī  var uzkrāties mitrums un putekļi, kas vēlāk negatīvi ietekmēs displeja un skārienekrāna darbību. Pirms remonta veikšanas meistariem noteikti būs jāveic vispārīga diagnostika, lai saprastu, ko un kā labot.

Remonts pēc šķidruma iekļuves ierīcē

IPhone 11 Pro ekrāna nomaiņas cena nav augsta, salīdzinājumā ar aprīkojuma remontu pēc apliešanas. Diemžēl klienti tālruņa lietošanas laikā bieži izvēlas dzert tēju vai ūdeni, kas noved pie ierīces bojājumiem to aplejot. Ja visas darbības tiek veiktas laikā un aprīkojums tiek izžāvēts, tad var panākt, ka iPhone darbosies nevainojami un efektīvi.

Gadījumā, ja turpina izmantot iepriekš aplieto tālruni vai pat to uzlādēt, iPhone ātri kļūs nelietojams. Lai gan no ārpuses tas joprojām izskatīsies skaisti, iekšpusē visas detaļas būs sarūsējušas. Bet, neskatoties ne uz ko, mūsu meistari varēs iztīrīt ierīci un atjaunot tās iepriekšējo funkcionalitāti.

Akumulatora nomaiņa iPhone

Tikpat populārs iemesls sazināties ar servisa centru ir tālruņa remonts, kas saistīts ar bojātu akumulatoru. Stikla un akumulatora nomaiņa iPhone 11 Pro Rīgā vienmēr tiek veikta pēc ierīces diagnostikas. Ja akumulators sāk ātri izlādēties, jums vajadzētu padomāt par tā nomaiņu.

Šīs detaļas kalpošanas laiku ietekmē pastāvīga iPhone uzlāde no pārnēsājamiem lādētājiem, nepiemēroti uzlādes kabeļi un daudz kas cits. Lai akumulators strādātu visu tam paredzēto laiku, ir rūpīgi jāievēro tālruņa lietošanas un uzlādes ieteikumi.

Akumulatora darbības traucējumu pazīmes:

  • iekārtas īslaicīga darbība bez papildus uzlādes;
  • izliekts displejs (akumulators palielinās);
  • nepareizs uzlādes procesa attēlojums tālrunī.

To visu var ietekmēt ne tikai nepareiza aprīkojuma uzlāde, bet arī mitruma iekļūšana, kā arī šīs ierīces kalpošanas laiks.

Kas vēl mēdz sabojāties 11 iPhone?

Ar servisa centru var sazināties klienti, kuri pēc nepārbaudītu programmu lejupielādes pamana problēmas ar programmatūru, FaceID noteikšanas kļūdas, liekus trokšņus skaļruņos utt. Lai precīzi noteiktu bojājumu cēloni, speciālisti veic visaptverošu diagnostiku, izmantojot augstas kvalitātes iekārtas un modernās tehnoloģijas.

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept