iPhone 11 remonts Rīgā

Работаем уже более 11 лет на рынке Литвы и помогли уже более 1111 клиентам.

Прайс-лист

Услуга Цены Гарантия

Kāpēc izvēlēties mūs?

1

Profesionāļi ar 8 gadu pieredzi

1

1

1

1

1

1

Отзывы наших клиентов

  • 4

  • 3

  • 2

  • 1

Līdz ar iPhone 11 parādīšanos, ikviens lietotājs vēlējās iegūt savā īpašumā šādu tehniku. Tas bija īpašs ar to, ka tālrunim bija atjaunināts jaudīgs procesors, uzlabota autonomija un dubultā kamera. iPhone varēja izmantot visu dienu, to ne reizi neuzlādējot. Bet, neskatoties uz visu to, tehnika tomēr mēdz lūzt. Ir dažādi iemesli, kāpēc klienti vēršas servisa centrā.

Kad iPhone 11 ir jāmaina stikls?

Tāpat kā visi iepriekšējie modeļi, arī iPhone 11 izceļas ar ekrāna trauslumu. Displeja diagonāle ir 6,1 collas. Iegādātie triecienizturīgie maciņi un aizsargstikli var novērst zināmu bojājumu pakāpi, bet neaizsargās pret visiem mehāniskajiem triecieniem un kritieniem no liela augstuma. IPhone 11 ekrāna nomaiņas cena nav augsta, par ko var pārliecināties uzrādītajā cenrādī.

Pakalpojumu izmaksas var būt augstākas tikai tad, ja savlaicīgi nevērsīsieties servisa centrā, kā rezultātā bojājumi vairumā gadījumu kļūst nopietnāki. Tiklīdz uz ekrāna ir parādījušās plaisas, tehnika nekavējoties jānogādā uz remontu, lai turpmākas lietošanas laikā nesalūztu LCD matrica. IPhone 11 ekrāna nomaiņas procedūra nav sarežģīta, bet ļoti skrupuloza un prasa īpašu apiešanos. Servisa centra speciālisti precīzi zina, kā visu izdarīt pareizi, un tajā pašā laikā saglabāt pašu oriģinālo LCD.

IPhone 11 stikla maiņa Rīgā

Katram iPhone zem stikla ir sensora slānis, kas bieži tiek bojāts ierīces plīšanas rezultātā. Meistariem bieži tiek jautāts, cik maksā stikla nomaiņa iPhone 11. Jāatzīmē, ka izmaksas ir zemākas nekā visa displeja moduļa nomaiņa. Nepieciešamība mainīt skārienekrānu var būt tad, ja  tas sāk darboties nekorekti, iespējams, ka zūd reakcija uz pieskārienu ekrānam vai iekārta pilnībā nedarbojas. Atšķirībā no pilnīgas displeja moduļa nomaiņas stikla remonts un atkārtota salīmēšana ar sensoru būs gandrīz par 50% lētāka.

Ja gadījumā bez displeja moduļa remonta nevar, servisa centra speciālisti piedāvās labākos nosacījumus un cenas šādam pakalpojumam. Ar servisa centru jāsazinās nekavējoties, tiklīdz tālruņa ekrānā sāk parādīties svītras vai melni plankumi. Arī nepareiza attēlu un video parādīšana tiek uzskatīta par nepārprotamu displeja bojājuma pazīmi. Tikai pieredzējuši meistari var ātri atrisināt šādu uzdevumu. Parasti speciālisti savā darbā izmanto oriģinālas un augstas kvalitātes detaļas, kas radītas tieši iPhone. Pēc jebkādiem atjaunošanas darbiem tālrunis darbosies pareizi un bez kļūdām.

Remonts pēc šķidruma iekļūšanas iPhone 11

Viens no lielākajiem IPhone 11 ienaidniekiem ir mitrums. Šķidruma iekļūšana ierīcē ir bīstama ne tikai akumulatoram, bet arī visām pārējām aprīkojuma daļām. Pat neskatoties uz to, ka pašam tālrunim, pēc izstrādātāju domām, ir ūdensnecaurlaidīgs korpuss, saskare ar šķidrumiem joprojām ir viens no izplatītākajiem ierīču bojājumu iemesliem.

Ja iPhone tālrunis tiek negaidīti apliets, ieteicams nekavējoties izslēgt ierīci un nogādāt to servisa centrā. Remonta laikā speciālisti pareizi izžāvēs tālruni, kā arī veiks visaptverošu iekārtas pārbaudi, lai pārliecinātos, ka nav radušies bojājumi vai darbības traucējumi. Pēc tam meistari varēs sastādīt tālākā tālruņa remonta plānu.

Face ID funkcijas atjaunošana

11 paaudzes iPhone īpašā iezīme skaitās iespēja atbloķēt tālruni, izmantojot sejas identifikatoru. Gadījumā, ja uz lietotāja seju netiek reaģēts vai ekrānā parādās kļūdas paziņojums, tam var būt vairāki iemesli:

  • šķidruma iekļūšana ierīcē;
  • sasists aizsargstikls;
  • īssavienojums telefonā;
  • plaisa uz displeja virsmas.

Face ID sensora atjaunošanas sarežģītība ir tajā apstāklī, ka speciālistiem būs vai nu jāpārnes papildus detaļu elementus uz jaunu šleifi, vai arī jācenšas atjaunot esošā sensora funkcionalitāti. Tas būs jādara tādēļ, ka šī detaļa darbojas tikai savienojumā ar procesoru. Tikai profesionāli servisa centra meistari var precīzi un efektīvi atgriezt tālrunim nevainojamu funkcionalitāti.

Kādi vēl mēdz būt iPhone 11 bojājumi?

Papildus iepriekš minētajiem izplatītajiem bojājumiem iPhone 11 var būt nepieciešama arī jauna akumulatora, kameras, aizmugurējās kameras stikla nomaiņa, skaļruņu nomaiņa un citi. Jebkurā gadījumā pirms nepieciešamo remontdarbu veikšanas servisa centra speciālisti noteikti veiks pilnu ierīces diagnostiku, lai noteiktu darbības traucējumu cēloņus un izstrādātu plānu turpmākai ierīces atjaunošanai.

Lai nodrošinātu iIPhone 11 ilgstošu darbmūžu, ieteicams ne tikai saudzīgi apieties ar ierīci un uzlādēt to tikai ar oriģinālo lādētāju, bet arī vismaz reizi sešos mēnešos veikt vispārēju ierīces diagnostiku.

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept