iPhone 7 remonts Rīgā

Работаем уже более 11 лет на рынке Литвы и помогли уже более 1111 клиентам.

Прайс-лист

Услуга Цены Гарантия

Kāpēc izvēlēties mūs?

1

Profesionāļi ar 8 gadu pieredzi

1

1

1

1

1

1

Отзывы наших клиентов

  • 4

  • 3

  • 2

  • 1

Septītās paaudzes iPhone ir īpatnējas raksturīgās iezīmes un laba sensora jutība. Ierīce spēj reaģēt uz komandām pat ar minimālu pieskārienu. Tālrunī esošajai kamerai ir 7 megapikseļi, un tā ļauj lietotājiem uzņemt labas un augstas kvalitātes attēlus. Ja ar ierīci notiek neparedzētais, par tās darbspējas atjaunošanu parūpēsies servisa centra meistari, kuri salabos iPhone 7 ātri un efektīvi.

Speciālisti vienmēr var veikt nepieciešamo aprīkojuma diagnostiku ne tikai profilakses nolūkos, bet arī, lai novērstu visus sistēmas trūkumus un kļūdas. Klienti sazinās ar servisa centru ar dažādām problēmām, tostarp:

  • jaunas baterijas uzstādīšana;
  • ierīces apliešana ar ūdeni;
  • iPhone sistēmas tīrīšana;
  • iOS darbības uzlabošana;
  • stikla vai ierīces displeja nomaiņa utt.

Visaptveroša diagnostika vienmēr tiek veikta, izmantojot modernu un kvalitatīvu aprīkojumu, kas ļauj noteikt bojājuma cēloni, kā arī atrast izdevīgus risinājumus iPhone funkcionalitātes atjaunošanai.

Kā tiek remontēts iPhone 7 Rīgā?

Ja jums ir jāremontē jūsu iPhone 7, vienmēr jādodas pie pārbaudītiem speciālistiem. Viņi var ne tikai noteikt bojājumu, bet arī ātri un efektīvi atrisināt problēmu. Nav vērts kaut ko mainīt patstāvīgi, jo pastāv risks vēl vairāk pasliktināt situāciju. Piemēram, mēģinot remontēt iPhone 7 plati, lietotājs var neprecīzi atlocīt kontaktus vai nepareizi tos salikt atpakaļ, pazaudēt detaļas utt. Šajā gadījumā, lai gan speciālisti varēs palīdzēt, tomēr jārēķinās, ka laika un līdzekļu remontam tiks tērēts vairāk nekā plānots. Tāpēc labāk ir nekavējoties nodot ierīci centrā un ne par ko neuztraukties.

IPhone 7 ekrāna remonts

Septītās paaudzes iPhone displeja īpatnība ir tā, ka tam ir vienkopus detaļa, kas sastāv ne tikai no matricas un sensora, bet arī no stikla. Ja tikai saplīst stikls, būs jānomaina viss displeja modulis. IPhone 7 displeja remonts ir sarežģītāks, nekā klienti domā. Šī procesa laikā meistari nevar iztikt bez profesionāla aprīkojuma, proti: separatora, laminatora, kā arī augstas kvalitātes materiāliem. ŠĪ procesa paveikšana mājas apstākļos vienkārši neizdosies.

Akumulatora nomaiņa

Ja baterija iziet no ierindas, būs jāveic tās nomaiņa iPhone 7. Papildus akumulatora nolietojumam bojājumu var izraisīt pastāvīga ierīces uzlāde ar neparedzētiem lādētājiem, šķidruma izliešana uz iPhone un akumulatora palielināšanās. Tiklīdz klients pamana jebkādas novirzes tālruņa darbībā, tas noteikti jāatnes pārbaudīt. Uzņēmuma speciālisti varēs veikt diagnostiku un precīzi noteikt, cik lietderīgi būs nomainīt akumulatoru pret jaunu.

Tālruņa tīrīšana pēc apliešanas

Ja iekārta ir bijusi saskarē ar ūdeni, neizmetiet to, jo mūsdienās visu var salabot. Meistari iesaka šādās situācijās pēc iespējas ātrāk atvienot tālruni no uzlādes, kā arī nogādāt aprīkojumu servisa centrā. Remonta laikā speciālisti izžāvēs visas detaļas un novērsīs korozijas veidošanos uz tām. IPhone atkal darbosies tāpat kā iepriekš.

Skaļruņu nomaiņa

Nepieciešamību nomainīt tālruņa skaļruņus lietotājs varēs konstatēt nepārprotami. Parasti šādu bojājumu pavada nepatīkami blakustrokšņi un traucējumi sarunas laikā vai skatoties video. Speciālisti varēs ātri un efektīvi veikt nepieciešamo iPhone 7 skaļruņa nomaiņu.

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept