iPhone SE remonts Rīgā

Работаем уже более 11 лет на рынке Литвы и помогли уже более 1111 клиентам.

Прайс-лист

Услуга Цены Гарантия

Kāpēc izvēlēties mūs?

1

Profesionāļi ar 8 gadu pieredzi

1

1

1

1

1

1

Отзывы наших клиентов

  • 4

  • 3

  • 2

  • 1

Servisa centra profesionālie meistari šobrīd labo iPhone ierīces kvalitatīvi un par pieņemamu cenu. Klienti var sazināties ar uzņēmumu par dažādām problēmām, tostarp lūgumiem nomainīt ekrānu, stiklu vai displeju, labot OS vai citām problēmām. Lai remontu veiktu precīzi un lai lietotājiem nebūtu ilgi jāgaida, speciālistu rīcībā ir liels skaits dažādu oriģinālo rezerves daļu.

IPhone SE bojājumi – stikls un displejs

SE iPhone stikla nomaiņa servisa centrā ir populārs pakalpojums. Pie centra speciālistiem vēršas klienti, kuri vēlas saņemt kvalitatīvu remontu par pieņemamu cenu. Plaisas un bojājumi var parādīties dažādas mehāniskas ietekmes un triecienu rezultātā. Ir diezgan grūti tehniku ​​no tā pasargāt, tāpēc vienmēr jāzina, kā rīkoties. Tiklīdz uz stikla virsmas ir izveidojušās plaisas, ar šādu ierīci nevajadzētu darboties tālāk. Ierīcē var sākt iekļūt mitrums un putekļi, kas bojā iPhone jutīgumu un tā veiktspēju.

Cik maksā iPhone SE remonts? – šis jautājums klientus vienmēr interesē. Pašreizējo cenrādi var uzzināt mājas lapā, taču tikai pēc rūpīgas diagnostikas speciālisti varēs secināt, kāda veida darbi būs jāveic. Bez šī procesa nav iespējams noskaidrot, cik lielā mērā ierīce ir bojāta un kādas metodes būs pielietojamas, lai to salabotu.

IPhone SE aizmugurējā stikla nomaiņa kamerā

Papildus iPhone SE ekrāna nomaiņai, servisa centrā vēršas arī klienti, kuriem ir bojāts kameras aizmugurējais stikls. Šis bojājums nav tik biežs, taču arī tas prasa savlaicīgu risināšanu. Detaļas kvalitāte var ietekmēt gan video, gan fotoattēlu uzņemšanas iespējas. Speciālisti jebkuru darbu var veikt ātri un par pieņemamu cenu.

IPhone kamera ir ļoti jutīga, un pastāvīga mitruma vai netīrumu uzkrāšanās var ievērojami pasliktināt tās darbību, fotoattēlā sāks parādīties plankumi, miglojums, svītras un citi traucējumi. Savlaicīgi nogādājot ierīci remontā, vēlāk jums nebūs jāmaina kamera uz jaunu.

IPhone SE detaļu nomaiņu var veikt tikai kvalificēti speciālisti, kuru rīcībā ir augstas kvalitātes jaunāko tehnoloģiju aprīkojums, kas spēj ātri atklāt visas problēmas un palīdzēt meistariem viegli tikt ar tām galā.

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept