iPhone 10 remonts Rīgā

Работаем уже более 11 лет на рынке Литвы и помогли уже более 1111 клиентам.

Прайс-лист

Услуга Цены Гарантия

Kāpēc izvēlēties mūs?

1

Profesionāļi ar 8 gadu pieredzi

1

1

1

1

1

1

Отзывы наших клиентов

  • 4

  • 3

  • 2

  • 1

IPhone 10 ir moderna tehnoloģija, ko daudzi sapņo iegūt. Šai ierīcei ir lieliska veiktspēja, uzlabots procesors, dubultā kamera un lielas ietilpības akumulators. Bet neatkarīgi no tā, cik lieliska Apple tehnoloģija ir, pastāv iemesli, kādēļ tā bojājas.

IPhone X stikla pārlīmēšana ir viens no populārākajiem iemesliem, kādēļ mēdz sazināties ar servisa centru. Neskatoties uz visiem ražotāju centieniem, tālruni joprojām nevar nodrošināt pret triecieniem un kritieniem. Papildus stiklam var deformēties arī korpuss, pasliktināties akumulatora darbība u.c. Tāpat ir ierasts nogādāt ierīces remontā, ja tiek novēroti kāda veida darbības traucējumi. Patstāvīgi labot ierīci nav ieteicams.

IPhone X stikla nomaiņa

Ekrāna trauslums ir izteikta problēma visos iPhone tālruņos. Ar spēcīgiem triecieniem un kritieniem tehnikai joprojām rodas plaisas un bojājumi, kas negatīvi ietekmē iPhone funkcionalitāti.

iPhone X stikla nomaiņa, kuras cena ir ļoti pieņemama, ir nepieciešams pakalpojums, kas tiek sniegts servisa centrā. Ja lietotājs nesazinās ar speciālistiem nekavējoties, pastāv risks sabojāt LCD matricu ar nākamo, pat mazāko triecienu vai kritienu. Savukārt iPhone X ekrāna un displeja nomaiņa Rīgā, salīdzinājumā ar stikla pārlīmēšanu, būs dārgs prieks.

IPhone 10 remonts: skārienekrāna un displeja nomaiņa

IPhone 10 ekrāna nomaiņa ir sarežģītāka nekā vienkārša stikla pārlīmēšana. Stikls parasti ir savienots ar sensoru, kas pēc tam tiek pievienots displejam. Gadījumā, ja attēls sāk pazust, ekrānā parādās svītras vai plankumi, eksperti ieteiks nomainīt displeja moduli. Displeja nomaiņa iPhone X ir dārga, par ko var pārliecināties, aplūkojot uzņēmuma cenrādi.

Remonta laikā uzņēmuma speciālisti vienmēr izmanto tikai oriģinālās rezerves daļas vai augstajai kvalitātei analogas detaļas. Visas manipulācijas tiek veiktas ar jaunāko tehnoloģiju aprīkojumu, izmantojot mūsdienīgus materiālus un instrumentus.

iPhone X aizmugurējā stikla nomaiņa

Tā kā tālruņa aizmugurējā virsma ir no stikla, arī tā var saplīst telefonam nokrītot vai saņemot triecienu. Papildus tam, ka saplaisājusi ierīce neizskatās estētiski pievilcīga, plaisas var radīt arī tālruņa tālākus bojājumus. Tas kļūs jutīgāks pret dažādu mehānisku ietekmi, un tajā ātrāk sāks uzkrāties mitrums un putekļi. Tikai servisa centra speciālisti var nomainīt iPhone X ekrānu un aizmugurējo stiklu.

IPhone 10 Face ID remonts

IPhones īpatnība ir tāda, ka tie bija vieni no pirmajiem, kas radīja iebūvētu sejas atpazīšanas funkciju. Šī identifikācija ļauj lietotājiem ātrāk atbloķēt tālruni. Gadījumā, ja sejas atpazīšana pārstāj darboties vai ekrānā pastāvīgi tiek pārraidīts kļūdas paziņojums, tehnika būs jānogādā servisa centrā. Parasti minētās problēmas rodas šādu iemeslu dēļ:

  • tālrunī nokļuvis šķidrums;
  • sasists stikls un tālrunī uzkrājušies netīrumi;
  • īssavienojumi sistēmā;
  • saplaisājis displejs.

Face ID sensoru darbības atjaunošanas process ir diezgan problemātisks, jo nav iespējams pilnībā nomainīt šleifi, tā kā tā ir piesaistīta procesoram. Meistari izmanto dažādas remonta metodes, lai tiktu galā ar šo uzdevumu. Parasti tie vai nu atjauno paša sensora funkcijas, vai pārinstalē nepieciešamos elementus uz pilnīgi citas šleifes.

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept