Samsung remonts

Работаем уже более 11 лет на рынке Литвы и помогли уже более 1111 клиентам.

Kāpēc izvēlēties mūs?

1

Profesionāļi ar 8 gadu pieredzi

1

1

1

1

1

1

Mūsu klientu atsauksmes

 • 4

 • 3

 • 2

 • 1

Samsung tālruņu servisa centru speciālisti piedāvā patērētājiem savus pakalpojumus par vislabākajām cenām. Viņi spēj veikt vissarežģītākos darbus, kuri nepieļauj atlikšanu. Meistari sniedz garantiju veiktajam remontam, lai klienti vienmēr būtu pārliecināti, ka ir izvēlējušies pareizo uzņēmumu.

Samsung servisa centrs Rīgā

Pirms tālruņa nogādāšanas Samsung servisa centrā, katram lietotājam ir jāsaprot, ka remonts nesāksies bez ierīces diagnostikas. Ir daudz dažādu problēmu, kuru dēļ var  rasties nepieciešamība meklēt palīdzību. Par visbiežākajām tiek uzskatītas šādas:

 • ierīces skārienekrāna nomaiņa;
 • ierīces ekrāna veiktspējas atjaunošana;
 • nestrādājošu skaļruņu vai mikrofona maiņa;
 • tālrunis sāk izslēgties un pārkarst;
 • akumulators ātri izlādējas;
 • radušās problēmas ar programmatūru;
 • displejā parādās traucējumi u.tml.

Šīs un daudzas citas problēmas var rasties pēkšņi, kā arī dažādu mehānisku ietekmju vai ierīces apliešanas gadījumā. Uzņēmuma eksperti var palīdzēt veikt ierīču un to darbspējas atjaunošanu, kā arī veikt rūpīgu diagnostiku, lai precīzi noteiktu iespējamos darbības traucējumus un citas problēmas, kas laika gaitā var rasties. Samsung tālruņu remonts ar kvalitātes garantiju tiek nodrošināts visiem klientiem, kuri ir vērsušies servisa centrā.

Ko piedāvā Samsung tālruņu servisa centrs?

Pirms sākt darbu pie Samsung ierīču remonta, speciālisti noteikti veiks diagnostiku. Šī procesa galvenā iezīme ir tā, ka meistari spēj identificēt visus tehnikas trūkumus un problēmas, lai visīsākajā laikā tos atrisinātu. Šādu diagnostiku ieteicams veikt vismaz reizi gadā, jo tā jūs varat pasargāt savu tehniku no bojājumiem.

Samsung mobilo tālruņu remontā daudz retāk sastopami bojājumi, kas saistīti ar mikrofona vai skaļruņa traucējumiem, taču meistari precīzi zina, kā tikt galā ar šādām problēmām. Programmatūras kļūdas arī tiek uzskatītas par populāru problēmu, ar kuru vērsties servisa centrā. Par acīmredzamiem iemesliem var uzskatīt faktu, ka zvana laikā tālrunis nenodziest, vai ierīce ir pilnībā pārstājusi atpazīt zibatmiņu. Lai kas atgadītos ar ierīci, eksperti visu varēs konstatēt pēc rūpīgas diagnostikas.

Kā Samsung tālrunis tiek remontēts servisa centrā?

Samsung servisa centrā ir visas nepieciešamās jaunāko tehnoloģiju ierīces, kas ļauj viegli un vienkārši veikt diagnostikas darbus, kā arī noteikt visas tehniskās problēmas. Pat sasistu telefona stiklu speciālisti varēs nomainīt ātri un bez lielām grūtībām. Nekad nevajadzētu staigāt ar saplēstu ierīci, pat ja tā darbojas labi. Laika gaitā plaisās var sākt uzkrāties putekļi un iekārtā iekļūs mitrums. Meistari  nomaiņu veiks ātri, un tajā pašā laikā remonts neprasa lielas izmaksas.

Pasūtot Samsung tālruņa remontu pie uzticamiem speciālistiem, jūs varat būt pārliecināti, ka viss tiks izdarīts efektīvi un laikā.

 

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept