Xiaomi Remonts

Работаем уже более 11 лет на рынке Литвы и помогли уже более 1111 клиентам.

Kāpēc izvēlēties mūs?

1

Profesionāļi ar 8 gadu pieredzi

1

1

1

1

1

1

Mūsu klientu atsauksmes

  • 4

  • 3

  • 2

  • 1

Xiaomi viedtālruņi izceļas ar to, ka tie ir ļoti kvalitatīvi un praktiski. Šīs ierīces ir kļuvušas  populāras lietotāju vidū. Līdz ar pieaugošo pieprasījumu tiek popularizēti arī servisa centri, kas spēj salabot šādu tehniku. Bieži vien klienti pasūta Xiaomi stikla nomaiņu, kā cena Rīgā nav tik augsta. Veikt nomaiņu var tikai speciālisti, kuri precīzi zina visu šī procesa specifiku.

Servisa centru tehniķi var veikt savu darbu ātri un kvalitatīvi. Viņu rīcībā ir labākā tehniskā bāze un mūsdienīgs aprīkojums, kas var būt nepieciešams darbā.

Xiaomi displeja nomaiņa

Dodoties uz servisa centru, katram klientam ir aktuāls jautājums, cik maksā stikla nomaiņa Xiaomi viedtālrunim.

Lieta ir tā, ka šo daļu var sabojāt dažādu iemeslu dēļ, tostarp pēc mehāniskas iedarbības vai trieciena. Tas pat var pasliktināt ierīces veiktspēju. Laicīgi nevēršoties servisa centrā, varat pasliktināt sekas, ko radījis stikla bojājums. Šajā situācijā tālrunī sāk uzkrāties putekļi un mitrums, kas galu galā var novest pie visa displeja moduļa bojājuma.

Stikla nomaiņa Xiaomi tālrunī atšķiras ar to, ka tā ir ātra un vienkārša procedūra, atšķirībā no sarežģītās sensora vai ekrāna nomaiņas.

Xiaomi tālruņa sensora nomaiņa

Lai Xiaomi skārienekrāna nomaiņa Rīgā tiktu veikta saskaņā ar visiem noteikumiem un tikai izmantojot augstas kvalitātes aprīkojumu, savu ierīci vajadzētu uzticēt tikai pārbaudītiem meistariem. Viņi varēs veikt pilnu ierīces diagnostiku un noteikt visas kļūdas un darbības traucējumus. Pēc tā izdarīšanas speciālisti varēs noteikt remontdarbu secību un gala rezultāta izmaksas.

Par to, ka sensors ir bojāts, liecinās fakts, ka viedtālrunis ir pārstājis reaģēt uz jebkādām komandām, un tajā pašā laikā tas neparādīs visas nepieciešamās uzdotās funkcijas. Xiaomi skārienekrāna nomaiņa Rīgā tiks veikta ātri un efektīvi. Bet displeja modulis būs jāmaina tikai tad, ja pats ierīces ekrāns tiks saplēsts, kā arī, ja:

  • tālrunis nerādīs attēlu;
  • attēli tiks pārraidīti ar svītrām vai plankumiem;
  • ekrānā būs redzami bojāti pikseļi;
  • plaisas būs pa visu viedtālruņa virsmu u.c.

Xiaomi remonts pēc saskares ar šķidrumu

Ļoti bieži viedtālruņi mūsdienās var kļūt par “slīkoņiem”, ko daudzi meistari atsakās labot. Bet mūsu servisa centrs noteikti var palīdzēt tikt galā ar šo uzdevumu. Bieži vien tālrunis tiek apliets pēc tam, kad klients, darbojoties ar telefonu, dzer ūdeni vai tēju, vai vienkārši neuzmanīgi rīkojas ar ierīci.

Ja tālrunis ir nejauši ticis apliets, tad ir vairākas secīgas darbības, kas to tomēr var glābt. Vispirms jums nekavējoties jāizslēdz ierīce un jāizņem akumulators, pēc tam tālrunis jānogādā servisa centrā. Nav ieteicams to žāvēt patstāvīgi, jo pastāv risks, ka visas detaļas pilnībā neizžūs, kas nozīmē, ka uz tām drīz var veidoties korozija, kas radīs nepatīkamas sekas. Ja jūs uzreiz aizvedīsit viedtālruni tieši pie pieredzējušiem speciālistiem, tad pastāv iespēja, ka viņi visu ātri salabos un vienlaikus izdarīs tā, lai tālrunis atkal darbotos kā jauns.

Mūsu servisa centrs piedāvā augstas kvalitātes pakalpojumus tālruņu atjaunošanai visīsākajā laikā un par saprātīgām cenām.

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept