iPad mini 3 remonts Rīgā

Работаем уже более 11 лет на рынке Литвы и помогли уже более 1111 клиентам.

Прайс-лист

Услуга Цены Гарантия

Kāpēc izvēlēties mūs?

1

Profesionāļi ar 8 gadu pieredzi

1

1

1

1

1

1

Отзывы наших клиентов

  • 4

  • 3

  • 2

  • 1

Sazinoties ar servisa centru, lai speciālisti veiktu iPad mini 3 remontu Rīgā, klientiem vajadzētu saprast, kas noticis ar ierīci, vai ļaut meistariem patstāvīgi veikt nepieciešamo diagnostiku. Šī procesa laikā viņi varēs veikt nepieciešamās darbības un apsekot planšetdatoru uz speciāla aprīkojuma, kas ne tikai noteiks bojājuma cēloni, bet arī konstatēs, kādas darbības veicamas turpmāk.

Vairumā gadījumu, kad klienti vēršas servisa centrā, speciālistiem ir jāmaina iPad mini 3 stikls.

Bet ir arī citi bojājumi, kas var parādīties pēc šķidruma uzliešanas planšetdatoram, trieciena vai ierīces kritiena, lejupielādējot ļaunprātīgu programmatūru, pēc aprīkojuma uzlādes ar nepiemērotiem vadiem utt.

IPad mini 3 displeja nomaiņa Rīgā

Stikla nomaiņa iPad mini 3 ir populārs mūsu servisa centra pakalpojums. Planšetdators pats par sevi ir pietiekami liels, tāpēc pastāv risks, ka stikls plīsīs, taču sabojāt displeju ir daudz grūtāk. Šajā gadījumā iemesls parasti var būt pārāk liela korpusa deformācija vai spēcīga mehāniskā ietekme uz iekārtu. Pēc stikla plīsuma, kas ir arī planšetdatora sensors, iespējams, būs jāmaina iPad mini 3 skārienekrāns. Atkarībā no bojājuma pakāpes meistari var veikt ne tikai pilnīgu salauzto detaļu atjaunošanu, bet arī iztaisnot korpusu un citas lietas.

Kad vēl iPad mini 3 tiek nogādāts remontā?

Šodien klienti vēršas servisa centrā arī gadījumos, kad novēro problēmas ar akumulatoru. Tam ir šādi galvenie acīmredzamie iemesli:

  • planšetdators sāk izlādēties ātrāk;
  • iPad pārstāj ieslēgties;
  • akumulators ir uzpūties;
  • spontāna iekārtas izslēgšanās darbības laikā.

Ar šādām pazīmēm iPad nekavējoties jānogādā servisa centrā, lai speciālisti varētu izprast bojājuma cēloni un ieteikt veidus, kā šo problēmu atrisināt.

Pilnīgu bojāta skārienekrāna un uzlādes portu nomaiņu iPad mini 3 speciālisti var veikt tikai pēc aprīkojuma diagnostikas. Ja ilgstoši lietojat ierīci ar kādiem defektiem vai problēmām, pastāv risks, ka tas radīs vēl nopietnākas sekas iPad darbībā. Tāpēc ieteicams vienmēr nogādāt planšetdatoru servisa centrā, pat tikai profilaktiskai pārbaudei.

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept