iPhone 8 remonts Rīgā

Работаем уже более 11 лет на рынке Литвы и помогли уже более 1111 клиентам.

Прайс-лист

Услуга Цены Гарантия

Kāpēc izvēlēties mūs?

1

Profesionāļi ar 8 gadu pieredzi

1

1

1

1

1

1

Отзывы наших клиентов

  • 4

  • 3

  • 2

  • 1

Atšķirībā no priekšgājējiem, astotās paaudzes iPhone funkcijas ir zināmā mērā mainījušās. Šai ierīcei ir stikla vāciņš un progresīvāks procesors. Visām ierīcēm ir skaists ārējais izskats un lieliska veiktspēja, taču, neskatoties uz to, ierīce tik un tā var salūzt. Ja jums ir nepieciešams iPhone 8 remonts, tad bez profesionāļu palīdzības iztikt nevar.

Populārākie tālruņu bojājumu cēloņi:

  • ierīces apliešana;
  • displeja moduļa stikla plīšana;
  • bojāts modems;
  • kontakti un ekrāna šlefe ir saplēsti;
  • nepareiza skaļruņu darbība;
  • bojāts akumulators un tā tālāk.

IPhone 8 telefonu remonts Rīgā

Nomainīt IPhone 8 skaļruņus var speciālisti, kuru rīcībā ir moderns un profesionāls aprīkojums. Meistari pirms elementu nomaiņas parasti veic visaptverošu iekārtas diagnostiku un tikai pēc tam sāk remontu. Ar visām aktuālajām cenām var iepazīties vietnē, bet precīzāk par izmaksām speciālisti pateiks tikai pēc diagnostikas veikšanas.

Nav ieteicams patstāvīgi veikt remontdarbus, jo tas parasti noved pie nopietnākiem sistēmas bojājumiem. Piemēram, iPhone 8 plate tiek labota, izmantojot specializētu aprīkojumu, jo šajā gadījumā ir svarīgi nepazaudēt kontaktus, kā arī visi lodēšanas darbi jāveic precīzi kā oriģinālā. Bez atbilstošas pieredzes un precīzas izpratnes par veicamo darbu šo procedūru vienkārši nav iespējams veikt.

Stikla nomaiņa un displeja restaurācija

Vispbiežākais iemesls sazināties ar servisa centru ir saplīsis stikls. IPhone dizaina īpatnība ir tāda, ka šajā situācijā būs jāmaina viss displeja modulis. IPhone 8 displeja remontu var uzskatīt par kvalitatīvu tikai tad, ja speciālisti izmanto īpašu OCA plēvi. Tās galvenās priekšrocības ir ne tikai praktiskajās īpašībās, bet arī izcilajā kvalitātē. Pēc šādas nomaiņas sensors kļūst jutīgāks, un ekrāns pārraida spilgtu un skaistu attēlu.

Akumulatora nomaiņa

IPhone ir aprīkots ar augstas kvalitātes akumulatoru, kas var ilgstoši izturēt bez uzlādēšanas, tomēr dažādu apstākļu ietekmē tā jauda var ievērojami samazināties. Akumulatora bojāšanos veicina bieža sistēmas pārkaršana, ūdens iekļūšana tālrunī vai regulāra ierīces uzlāde, izmantojot neoriģinālus lādētājus. Salabot iPhone 8 iespējams diezgan ātrā laikā, bet tikai specializētā servisa centrā.

Speciālisti var atjaunot tālruņus pat pēc nopietnas samirkšanas. Šajā gadījumā ir svarīgi tūlīt pēc incidenta atslēgt iekārtu no barošanas un doties uz darbnīcu. Diagnostikas procesā tiks identificētas bojātās detaļas, un ierīce tiks iztīrīta, kas uz ilgu pagarinās iPhone 8 kalpošanas laiku.

Savā darbā speciālisti vienmēr izmanto sertificētus un pārbaudītus materiālus un detaļas, kas ātri atgriezīs ierīci darba kārtībā. Lai tehnika ilgstoši nebojātos un tajā pašā laikā nezaudētu sākotnējās īpašības, ieteicams veikt diagnostiku vismaz reizi sešos mēnešos. Pateicoties šai procedūrai, būs iespējams ātri un viegli noteikt jebkādu tehnisku problēmu parādīšanos un ātri tās novērst.

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept