iPhone XS remonts Rīgā

Работаем уже более 11 лет на рынке Литвы и помогли уже более 1111 клиентам.

Прайс-лист

Услуга Цены Гарантия

Kāpēc izvēlēties mūs?

1

Profesionāļi ar 8 gadu pieredzi

1

1

1

1

1

1

Отзывы наших клиентов

 • 4

 • 3

 • 2

 • 1

Apple preču zīmes ražotāji saviem patērētājiem piedāvā augstas kvalitātes jaunās paaudzes iPhone. Šī ierīce izceļas ar īpašām funkcijām, nevainojamu kvalitāti un izcilām īpašībām. Kamera fotografē lieliski, un ekrānā parādās skaisti attēli un spilgti video. Tāpat kā jebkurai iekārtai, arī šādām ierīcēm var būt nepieciešams remonts, jo tam var būt daudz iemeslu.

Kas remontē iPhone XS Rīgā?

Šādas tehnikas ražošanā izstrādātāji vēlējās, lai iPhone tiktu padarīts efektīvāks un izturīgāks, taču, ja pēkšņi kāda elementa nomaiņa ir nepieciešama, tad būs nepieciešams nogādāt ierīci remontā. Bieži vien ir jāmaina iPhone XS ekrāns. Bojājuma cēlonis var būt neuzmanīga apiešanās ar ierīci, mehāniski triecieni vai krišana no augstuma. Nav ieteicams kavēties ar šādu remontu, jo pastāv iespēja, ka ierīcei var rasties vēl nopietnāki bojājumi.

IPhone XS stikla nomaiņa

Mehāniski bojājumi – tie ir visi iespējamie triecieni vai kritieni no dažādiem augstumiem. Pēc tā tālrunim var rasties plaisas un nevar iztikt bez kvalitatīvas iPhone ekrāna nomaiņas Rīgā. To veic tikai pieredzējuši inženieri, kuri strādā ar profesionālu aprīkojumu. Pats process tiek veikts, izmantojot rūpnīcas tehnoloģiju, kas ļauj veikt augstas kvalitātes attēla pārsūtīšanu uz ekrānu. IPhone XS ekrāna nomaiņa nav dārga un noteikti lētāka nekā pilnīga visa displeja moduļa nomaiņa. Aizsardzībai pret kritieniem vislabāk ir izmantot triecienizturīgus maciņus un pilna izmēra aizsargstiklus.

Veikt stikla nomaiņu, nemainot displeju, iespējams tikai dažos gadījumos. Ja sabojājas sensors, lietotājs nekavējoties pamanīs sava tālruņa darbības traucējumus:

 • skārienekrāns sāks darboties pats no sevis;
 • dažas displeja daļas var nereaģēt uz komandām;
 • displejs nedarbosies vispār.

 

Kad ir jāmaina displeja modulis?

Veicot displeja moduļa nomaiņu iPhone XS, jāievēro īpaša piesardzība. Šī daļa sastāv no matricas, stikla un rāmja. Ir vairāki iemesli, kāpēc speciālisti piedāvās pilnu moduļa remontu:

 • ekrānā parādās melni plankumi;
 • kļūst redzamas dažādu krāsu vertikālas svītras;
 • Neparādās attēls vai kāda attēla daļa;
 • ierīce ir pārstājusi ieslēgties vai ekrānā tiek parādīts kļūdas paziņojums 4013.

Tāpat kā pirms, arī pēc remonta uzņēmuma speciālisti vienmēr veic diagnostiku, lai pārliecinātos, ka ierīce darbojas. Nav ieteicams atlikt šo procesu. Darba beigās meistari nodrošina garantiju nomainītajiem elementiem.

Tīrīšana pēc šķidruma izliešanas uz iPhone

Saskaņā ar Apple teikto, viņu izstrādājumiem ir lieliska izturība pret mitrumu. Tomēr nevajadzētu ar šādiem tālruņiem uzreiz nirt dziļumā. Ja pēc pirmās peldēšanās redzami iemesli remontam var neparādīties, tad laika gaitā tie tomēr liks sevi manīt. Dažādu faktoru ietekmē iekārtu mitruma izturība ar laiku samazinās. Remonta darbus, lai atjaunotu tālruni, veic šādā veidā:

 • ierīce tiek pilnībā izjaukta;
 • detaļas ievieto ultraskaņas vannā;
 • akumulatoru, displeju un šleifes speciālisti notīra;
 • pēc visa tā tālrunis tiek salikts un pārbaudīts.

Pastāv kritiski gadījumi, kad papildus šīm darbībām ir jāveic pilnīga mātesplates lodēšana. Galvenais, kas jāatceras, ir tas, ka, nonākot saskarē ar ūdeni, nekavējoties izslēdziet iPhone un nemēģiniet to atkal ieslēgt.

IPhone XS aizmugurējās kameras stikla nomaiņa un citi darbi

No spēcīga kritiena vai trieciena var ciest ne tikai iPhone priekša, bet arī aizmugure. Pārsvarā klienti atgādā tālruņus ar saplīsušu kameru vai tās stiklu. Mūsu speciālisti var atrisināt šādus gadījumus, jo viņu rīcībā vienmēr ir nepieciešamās oriģinālās rezerves daļas.

Ar servisa centru var sazināties dažādu problēmu gadījumos. Ierīce var pārtraukt ieslēgšanos pēc iOS kļūmes, lejupielādējot nepārbaudītas programmas un spēles. Tāpat nomaiņa var būt nepieciešama, ja nestrādā skaļrunis vai palielinājušās baterijas. Bojājumiem var būt daudz iemeslu. Lai tālrunis darbotos daudzu gadu garumā, ieteicams veikt profilaktiskās pārbaudes. Tikai tā varat pasargāt tehniku no neparedzētiem bojājumiem.

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept