iPad 2 remonts Rīgā

Работаем уже более 11 лет на рынке Литвы и помогли уже более 1111 клиентам.

Прайс-лист

Услуга Цены Гарантия

Kāpēc izvēlēties mūs?

1

Profesionāļi ar 8 gadu pieredzi

1

1

1

1

1

1

Отзывы наших клиентов

  • 4

  • 3

  • 2

  • 1

IPad 2 sistēmas bojājumu vai darbības traucējumu gadījumā nekavējoties nogādājiet to remonta centrā. Speciālisti var ne tikai veikt ierīces diagnostiku, bet arī nomainīt matricu, iztīrīt sistēmu, nomainīt akumulatoru, kā arī iespējama stikla maiņa. iPad 2 tiks salabots visīsākajā laikā, tikai, ja sazināsieties ar pieredzējušiem speciālistiem, kuri arī izsniegs garantiju par veiktajiem pakalpojumiem. Pirms uzsākt darbu ar ierīci, speciālisti noteikti veiks datordiagnostiku un noteiks bojājuma cēloni. Tikai pēc tā būs iespējams noteikt iPad 2 remonta izmaksas.

Visaptverošs iPad 2 remonts

Pieredzējušie meistari remontē ierīces, tikai izmantojot augstas kvalitātes un inovatīvas tehnoloģijas. Vispirms eksperti veic pilnīgu ierīces diagnostiku, lai noteiktu bojājuma īpatnības un izvērtētu vajadzību veikt detaļu nomaiņu. Modernā iPad 2 remonts neprasa daudz laika, it īpaši, ja runa ir par vienkāršu stikla nomaiņu. Ja ir nepieciešams veikt sistēmas atjaunošanas darbus vai nomainīt dažas rezerves daļas, meistari to varēs izdarīt aptuveni vienas dienas laikā.

Stikla nomaiņas īpatnības iPad 2

Problēmas ar tehniku var būt dažādas, taču visbiežāk servisa centrā vēršas gadījumos, kad ir bojāts displejs. IPad 2 ekrāna nomaiņas izmaksas nav tik augstas, kā klienti, iespējams, iepriekš bija paredzējuši. Ja jums ir jāmaina viss modulis kopumā, tas prasīs ieguldījumus, bet, ja ir jāmaina tikai stikls, tad cena būs diezgan zema.

Pirms informēt par remonta izmaksām, speciālisti pārbaudīs iekārtas iespējamos bojājumus un defektus un, tikai pēc vienošanās ar klientu par visām detaļām, sāks darbu. IPad 2 stikla nomaiņas izmaksas ir zemas, jo meistariem tikai jānoņem bojātā daļa un jānomaina tā pret jaunu, neaiztiekot  iekārtas displeju. Nomainot ekrānu, jums būs jāatvieno šleife, jāuzstāda jauns displejs un jāpielīmē tam jauns augstas kvalitātes stikls.

Lai viss tiktu paveikts ātri un efektīvi, iesakām sazināties ar mūsu uzņēmuma profesionāļiem. Par visiem veiktajiem darbiem katrs klients saņems kvalitātes garantiju uz ilgu laiku.

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept