Apple iPad Air remonts Rīgā

Работаем уже более 11 лет на рынке Литвы и помогли уже более 1111 клиентам.

Прайс-лист

Услуга Цены Гарантия

Kāpēc izvēlēties mūs?

1

Profesionāļi ar 8 gadu pieredzi

1

1

1

1

1

1

Отзывы наших клиентов

  • 4

  • 3

  • 2

  • 1

Mūsdienīgais iPad Air izceļas ar plānu un skaistu korpusa dizainu. Ierīces kvalitatīvai darbībai ražotāji ir uzstādījuši sensoru ar īpašu gaisa spraugu starp displeju. Pateicoties šai konstrukcijai, planšetdators ir kļuvis vieglāks un ērtāk pārnēsājams.

Kas lūzt iPad ierīcēs?

Arī iPad, kā jebkurai citai ierīcei, var būt nepieciešams remonts. Tam var būt daudz iemeslu. Ar servisa centru bieži sazinās šādos gadījumos:

  • Iekrīču mehāniski bojājumi. Liela daļa remonta pieteikumu parasti ir saistīta ar korpusa vai ekrāna deformāciju vai skrāpējumiem, kā arī ar iegrimušiem taustiņiem. iPad Air ekrāna labošana un visu pārējo salauzto daļu atjaunošana ļaus ierīcei atkal atgriezt darbspēju.
  • Operētājsistēmas bojājums. Daži lietotāji saskaras ar problēmām skaņas atskaņošanā, nekorektu attēlu atainošanu un citām nepatīkamām sekām. Meistari varēs atjaunot iOS sistēmas funkcionalitāti, iepriekš veicot visaptverošu diagnostiku, lai konstatētu problēmu.
  • Tabletes saskare ar ūdeni ir arī izplatīts bojājumu cēlonis. Ja rodas šāda problēma, ierīce nekavējoties jāved uz servisa centru, nemēģinot visu atrisināt pašam. Profesionāli meistari varēs atjaunot Apple tehniku un palīdzēs izvairīties no neatgriezeniskām sekām.
  • Baterijas bojājumi. Laika gaitā akumulatora darbības laiks pats no sevis sāk saīsināties. Tāpat tiek uzskatīts, ka šādas detaļas priekšlaicīgas nolietošanās iemesls ir tas, ka klienti mēdz izmantot neoriģinālus kabeļus un lādētājus.

IPad Air displeju remonts Rīgā

IPad Air stikla nomaiņa ir vēl viens populārs pakalpojums, ko pieprasa klienti. Pirms darba uzsākšanas speciālistam būs jāveic diagnostika un jāizvērtē nepieciešamība nomainīt detaļas. Varbūt plaisa, kas parādījusies uz stikla, var neveiksmīgi turpināties arī uz paša ekrāna, tādā gadījumā jums būs jāmaina viss modulis, un tie ir papildu izdevumi.

Bez diagnostikas iPad remonts netiks veikts. Šī visaptverošā pieeja iemeslu izpētei un iekārtu veiktspējas analīzei ļaus identificēt visas problēmas un savlaicīgi tās novērst.

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept